More

    Rebut tawaran menarik! Diskaun sehingga 50% untuk produk Sonos sempena 11.11

    Musim jualan 11.11 kali ini, Sonos menawarkan diskaun eksklusif sehingga 50% untuk seluruh rangkaian produknya. Dari 11 hingga 13 November 2024, anda boleh menikmati potongan harga lebih RM1,000 untuk Sonos Arc (RM3,975) dan Sonos Sub Gen 3 (RM3,599) hanya di laman rasmi TC Acoustic, Sonos Concept Store di The Starhill Gallery serta kedai rasmi di Lazada dan Shopee.

    Sonos juga memperkenalkan produk audio terbaru mereka iaitu Sonos Arc Ultra (RM5,899) dan Sonos Sub 4 (RM4,799) yang dilengkapi teknologi canggih seperti Sound Motion™ untuk pengalaman audio yang lebih premium.

    Diskaun 11.11 Eksklusif untuk Produk Sonos

    ProdukDiskaunRRP (RM)Harga Promosi (RM)
    Sonos Arc25%5,2993,975
    Sonos Sub Gen 325%4,7993,599
    Sonos Ace20%2,2991,839
    Sonos Era 10020%1,5991,279
    Sonos Era 30020%2,7992,249
    Sonos Ray50%1,799899
    Sonos Beam Gen 225%2,9992,249
    Sonos Sub Mini20%2,9992,399
    Sonos Roam 220%1,199959
    Sonos Move 220%2,7992,239

    Selain itu, terdapat diskaun untuk produk lain seperti Sonos Ace (RM1,839), Sonos Era 100 (RM1,279), Sonos Era 300 (RM2,249), Sonos Roam 2 (RM959) dan Sonos Move 2 (RM2,239) yang sesuai untuk pelbagai keperluan audio di rumah atau di luar. Jangan lepaskan peluang ini untuk mendapatkan produk Sonos dengan diskaun eksklusif dari 11 hingga 13 November 2024.

    Beritahu kami di Facebook jika anda berminat dengan promosi daripada Sonos dan teruskan bersama Rakan Teknologi Utama Malaysia untuk berita teknologi terkini.

     

    Artikel Terkini

    RoboVan Autonomi L4 pertama Malaysia dibenar beroperasi di jalan raya awam Cyberjaya

    Autonomous Logistic Solutions Sdn Bhd (ALS) melancarkan RoboVan autonomi Tahap 4 (L4) tanpa pemandu untuk jalan raya awam Malaysia sempena Transport Expo...

    CMF Clip Pro dan Buds Neo rasmi untuk pasaran Malaysia bermula RM129

    Sub-jenama Nothing, CMF, melancarkan dua model fon telinga baharu di Malaysia iaitu CMF Clip Pro yang dijual pada harga RM359 dan CMF...

    Anker perluas kehadiran di Malaysia dengan kedai ketiga dan pameran produk baharu

    Anker menganjurkan Anker Experience Week di Sunway Pyramid dari 13 hingga 18 Oktober 2026 bagi memperkenalkan hala tuju jenama “Ultimate, Unified” di...

    OPPO ColorOS 17 dilancar secara global dengan UI Living Flow, jaminan lancar 6 tahun

    OPPO hari ini melancarkan sistem operasi terbaharu iaitu ColorOS 17 untuk pasaran global dengan fokus terhadap rekaan visual Living Flow dan integrasi...

    Samsung pamer peralatan rumah berasaskan AI, termasuk penyaman udara baharu 2027

    Samsung Electronics mempamerkan rangkaian kelengkapan rumah dan penyelesaian perniagaan berasaskan AI menerusi acara The Brief 2026 di Hanoi, Vietnam. Antara produk yang...

    Artikel Berkaitan

    Ulasan / Featured

    Ulasan Edifier W60 – Pilihan bajet dengan audio Hi-Res

    Edifier W60 merupakan fon telinga wayarles jenis over-ear yang direka khusus bagi pengguna yang mahukan fungsi pembatalan hingar aktif (ANC) pada harga...